FAQ

Kim jesteśmy?
Jesteśmy platformą wspierającą opiekunów i osoby poszukujące wsparcia przy opiece nad najbliższymi. Osoba, szukająca zatrudnienia w sektorze opieki, może stworzyć swój profil oraz aplikować na wybrane oferty pracy, a pracodawca może publikować ogłoszenia rekrutacyjne. Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego też na naszej platformie udostępniamy możliwość napisania referencji i prawdziwej oceny pracownika.
Jak założyć konto na portalu senior2care?
Aby założyć konto, należy wypełnić formularz rejestracyjny, klikając przycisk Logowanie/Rejestracja. Możemy utworzyć profil jako opiekun/opiekunka lub jako pracodawca. Po wypełnieniu wszystkich pól i zarejestrowaniu konta, możemy swobodnie korzystać z platformy.
Czy mogę korzystać z usług serwisu bez rejestracji?
Nie, naszym głównym celem było stworzenie bezpiecznego i pewnego środowiska zarówno dla osób ubiegających się o pracę opiekuna/opiekunki, jak i dla tych szukających osoby do pracy przy najbliższej osobie. Rejestracja z podaniem szczegółowych danych pozwoli nam w razie potrzeby na szybką weryfikację i działanie w razie problemu.
Czy mogę zamieścić w treści ogłoszenia numer telefonu oraz email?
W Serwisie numer telefonu i adres mailowy, podawany przy rejestracji, będzie widoczny w wyznaczonym miejscu po zamieszczeniu ogłoszenia. W treści (krótki opis) nie można zamieszczać informacji o numerze telefonu oraz adresie mailowym. Takie ogłoszenia będą usuwane.
Jak mogę zrezygnować z subskrypcji?
Nie ma możliwości zrezygnowania z subskrypcji, niezależnie od okresu, na jaki została aktywowana.
Czy korzystanie z serwisu jest darmowe?
Aby móc korzystać z serwisu należy wybrać jedną z trzech opcji subskrypcji. Więcej informacji w zakładce Subskrypcje.
Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?
Administrator strony ma prawo usunąć ogłoszenie, jeśli zawiera ono treści fałszywe bądź niezgodne z polskim prawem.
Jak skutecznie napisać ogłoszenie?
Skuteczne ogłoszenie musi być konkretne oraz zawierać wszystkie ważne informacje zarówno dla przyszłego pracodawcy (jeśli staramy się o pracę, jak i osoby poszukującej zajęcia. Zadbaj o poprawność językową i stylistyczną – nikt nie lubi czytać oferty z błędami. Pamiętaj o polskich znakach i zawsze podawaj informacje zgodne z prawdą.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, napisz do nas na adres pomoc@senior2care.com. Udzielimy informacji w najszybszym, możliwym terminie” – potwierdźcie, czy to właściwy adres mailowy.

Tłumacz »